MEANWELL LED Power Supply 156W / 12V IP67 HLG-185H-12
MEANWELL
Stock for approx. 9 wk(s)
89,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 9 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405022
svg
svg
LED switching power supply IP67, 156 W / 12 V DC / 13 A