LAVOCE DN14.25T-16 1.4" Compression Driver, Neodymium Magnet,
LAVOCE
only a few items available
195,00
add to cart
Find a dealer
only a few items available
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 12602960
svg
80 W AES, 16 ohms, 108 dB, 1000 - 18000 Hz